Кременчуцький міський науково-методичний центр Кременчуцької міської ради

Навчальні програми

Навчальні програми для 10-11 класів
рівень стандарту

Навчальні програми для 1-4 класів

Навчальні програми для 5-9 класів

Пропедевтичні курси

Програма курсу «Сходинки до інформатики» для 2—4 класів.
Автори: Ривкінд Ф.М., Ломаковська Г.В., Колесников С.Я., Ривкінд Й.Я.
(Науково-методичний журнал «Інформатика та інформаційні технології в навчальних закладах» № 4-5, 2006 р.)
Програма курсу
__________________________________________

Програма пропедевтичного курсу інформатики «Шукачі скарбів» для 2-4 класів.
Автор: Коршунова О.В.
(Коршунова О.В., Інформатика. 2-4 класи: Навчально-методичний посібник. — Харків: ФОП Співак Т.К., 2008. — 368 с.)
Програма курсуРозподіл часуКалендарне планування
__________________________________________

Програма пропедевтичного курсу «Комп'ютерленд» Інформатика. Початковий курс. 2-4 класи».
Автор Антонова О. П.
• Програма курсу • Календарне планування •
__________________________________________

Програма курсу «Інформатика» для 5—6 класів.
Автори: Ривкінд Й.Я., Ломаковська Г.В., Колесников С.Я.,
Науково-методичний журнал "Комп'ютер у школі та сім'ї" № 6, 2006 р.)
__________________________________________

Програма пропедевтичного курсу інформатики «Шукачі скарбів» для учнів 5-8 класів.
Автор: Коршунова О.В.
• Програма курсу • Розподіл часу • Календарне планування •
__________________________________________

Експериментальний навчальний курс «Основи інформатики, 7 клас»
Автори: В.В.Володін, І.Л.Володіна, Ю.О.Дорошенко, Ю.О.Столяров.
__________________________________________

Експериментальний навчальний курс «Основи інформатики, 8 клас»
Автори: В.В.Володін, І.Л.Володіна, Ю.О.Дорошенко, Ю.О.Столяров.
__________________________________________

Програма пропедевтичного курсу інформатики «ІНФОмандри» для учнів 5-6 класів.
Автор: Казанцева О.П.

Програма курсу «Основи програмування мовою Лого» для 5-6 класу
Автор: Пахомова Г.В.
__________________________________________

Програма курсу за вибором «Основи робототехніки» для вивчення у 5-8 класах Укладач: Кожем’яка Д.І.
__________________________________________

"Інформатика. Єдиний базовий курс. 7-9 класи" (автори О.П. Пилипчук, І.І. Сальнікова, Є.А. Шестопалов)

Програми курсів за вибором

Програма курсу за вибором «Основи комп'ютерної графіки» Ю.О.Дорошенко, І.О. Завадський. Збірник «Програми для профільного навчання та допрофільної підготовки». - К: Видавнича група ВНV, 2009.
__________________________________________

• Програма курсу за вибором «Основи веб-дизайну» І.О. Завадський, Н.С. Прокопенко. Збірник «Програми для профільного навчання та допрофільної підготовки» К: Видавнича група BHV, 2009.
 Програма курсу •
__________________________________________

Програма курсу за вибором «Сучасні офісні інформаційні технології» (Ю.О. Дорошенко, В.В. Латиський, Л.А. Карташова. Збірник «Програми для профільного навчання та допрофільної підготовки». К.: Видавнича група BHV, 2009.
• Програма курсу • Календарне планування •
__________________________________________

Програма курсу за вибором «Основи візуального програмування» І.О.Завадський. Збірник «Програми для профілного навчання та допрофільної підготовки». - К: Видавнича група BHV, 2009.
__________________________________________

Програма курсу за вибором «Інформаційні технології проектування» Ю.О. Дорошенко. Збірник «Програми для профільного навчання та допрофільної підготовки». - К.: Видавнича група BHV, 2009.
__________________________________________

Програма курсу за вибором «Основи комп'ютерної безпеки» В.П. Пасько, Н.С. Прокопенко. Збірник «Програми для профільного навчання та допрофільної підготовки». - К.: Видавнича група BHV, 2009.
__________________________________________

Програма курсу за вибором «Основи Інтернету» Ю.О. Дорошенко, І.О. Завадський, Н.С. Прокопенко. Збірник «Програми для профільного навчання та допрофільної підготовки» К.: Видавнича група BHV, 2009.
__________________________________________

Програма курсу за вибором «Основи створення комп'ютерних презентацій» І.О. Завадський, Н.С. Прокопенко, Т.Г. Проценко. Збірник «Програми для профільного навчання та допрофільної підготовки». - К.: Видавнича група BHV, 2009.
__________________________________________

Програма курсу за вибором «Microsoft Excel у профільному навчанні» А.П. Забарна, Ю.В. Триус, І.О. Завадський. Збірник «Програми для профільного навчання та допрофільної підготовки». - К.: Видавнича група BHV, 2009.
__________________________________________

Програма курсу за вибором «Інформаційний працівник» В.П. Костюков, Є.В. Мотурнак. Збірник «Програми для профільного навчання та допрофільної підготовки». - К: Видавнича група BHV, 2009.
__________________________________________

Програма курсу за вибором «Основи алгоритмізації та програмування» для організації профільного навчання у старших класах загальноосвітніх навчальних закладів. Автори: Т.П. Караванова, В.П. Костюков.
__________________________________________

Програма курсу за вибором «Основи баз даних». Автор І.О. Завадський (http://zavadsky.at.ua).