Кременчуцький міський науково-методичний центр Кременчуцької міської ради

Навчальні програми

У 2011/2012 навчальному році  учні 5-9 класів навчатимуться за програмою "Історія України. Всесвітня історія. 5-9 класи" .
Для 10-11 класів академічного та рівня стандарту чинними є програми "Історія України. 10-11 класи" авторів Пометун О.І., Гупана Н.М., Фреймана Г.О. (52 години на рік, 1,5 години на тиждень); для класів історичного профілю чинними є програми "Історія України. 10-11 класи (140 годин на рік, 4 години на тиждень) авторів Кульчицького С.В., Лебедєвої Ю.Г.
      Для вивчення всесвітньої історії чинними є програми "Всесвітня історія. 10-11 класи (рівень стандарту/академічний рівень)" колективу авторів Ладиченко Т.В. та ін. Програма розрахована на 35 годин на рік (1 година на тиждень).
      Для класів історичного профілю чинними є програма із всесвітньої історії (автори Ладиченко Т.В., Черевко О.С., Камбалова Я.М.), що розрахована на 3 години на тиждень (105 годин на рік).
       Для профільного навчання учнів 10-11 класів чинною є прогрма "Філософія" авторів Огнев’юка В.О., Утюж І.Г. розрахована на 70 годин (2 години на тиждень).
       Для рівня стандарту/академічного рівня на вивчення предмета "Людина і світ" передбачено 17 годин на рік (0,5 годин на тиждень), а профільного рівня - 35 годин на рік (1 година на тихдень). Чинними є програми: "Людина і світ. 11 клас (рівень стандарту/академічний рівень)" та "Людина і світ. 11 клас (профільний рівень)" - автори Бакка Т.В., Марголіна Л.В., Мелещенко Т.В., Ремех Т.О.